o nas

Doświadczanie | Jakość | Kompetencje

w skrócie
o FIRMIE

Leniart Hydroizolacje to wysoce wykwalifikowana firma istniejąca od 2014 roku. Oferujemy najwyższą jakość usług w dziedzinie izolacji przeciwwodnej na terenie całego kraju. Specjalizujemy się w naprawach izolacji przeciwwodnych, izolacji fundamentów, kompleksowej hydroizolacji budynków nowych, istniejących i zabytkowych, izolacji przeciwwodnej stropów oraz ścian, naprawą i zabezpieczaniem tarasów i balkonów.

Zatrudniamy doświadczonych dekarzy i fachowców o wysokich kwalifikacjach. Stale podnosimy poziom swojej wiedzy uczestnicząc w specjalistycznych kursach, seminariach. Wierzymy, że nasza praca kończy się wtedy gdy problem zostanie rozwiązany.

Nasza oferta obejmuje m.in.: likwidację przecieków metodą iniekcji ciśnieniowej oraz kurtynowej, całościową  hydroizolację konstrukcji, odwodnienia w postaci np. drenażu opaskowego. Więcej szczegółowych informacji znajdą Państwo w kolejnych działach strony, zachęcamy również do bezpośredniego kontaktu w celu zaczerpnięcia eksperckiej opinii.

Szeroki wachlarz usług jest skierowany zarówno do firm jak i klientów indywidualnych oraz wspólnot mieszkaniowych.

RAFAŁ LENIART

Rafał Leniart, inż. | Założyciel firmy

Zajmuje się techniką izolacji przeciwwilgociowych od 2006 roku. Wtedy też zaczął współpracę z firmą IN-BUD gdzie zajmował się głównie uszczelnianiem konstrukcji metodą iniekcyjną. Ponad to był odpowiedzialny za kompleksową izolację części podziemnej Galerii Handlowej AGORA w Bytomiu.

Od 2010 roku rozpoczął współpracę z firmą Polbet S.A., w której początkowo jako kierownik robót zajmował się iniekcjami i izolacjami w dziale hydroizolacji, a następnie w dziele dachów kierował robotami izolacyjnym dachów płaskich. Równolegle prowadził dział reklamacji, gdzie nabył znaczną wiedzę w zakresie napraw izolacji przeciwwodnych. Do największych robót izolacyjnych jakie prowadził należy zaliczyć:

  • 2010 – Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej – wykonanie izolacji przeciwwodnej płyty dennej
  • 2010-2011 – Biurowiec „Mokotów Nova” przy ul. Wołoskiej w Warszawie– kompleksowe wykonanie izolacji przeciwwodnej budynku
  • 2011-2012 – Osiedle mieszkaniowe Qbik przy ul. Woronicza w Warszawie – kompleksowe wykonanie izolacji przeciwwodnej budynku
  • 2011-2012 – Biurowiec Senator – przy ul. Bielańskiej w Warszawie – kompleksowe wykonanie izolacji przeciwwodnej budynku
  • 2011-2012 – Amerykańska Szkoła w Konstancinie etap II – wykonanie izolacji przeciwwodnej dachów płaskich wraz z warstwami wyższymi (dach zielony)
  • 2012 – Instytut Wysokich Ciśnień przy Al. Prymasa Tysiąclecia w Warszawie – wykonanie izolacji termicznej oraz przeciwwodnej dachów płaskich
  • 2013 – Biurowiec Cosmopolitan na Placu Grzybowskim – Izolacja patio w technologii HYDROTECH.

Rozpoczął własną działalność w 2014 roku, prowadząc rozległe prace na terenie całego kraju. Zatrudnia zespół fachowców, dalej aktywnie uczestniczy w pracach.

Mamy odpowiednie narzędzia, żeby Ci Pomóc

MAMY ODPOWIEDNIE NARZĘDZIA, ŻEBY CI POMÓC

Zadzwoń

NASZA OFERTA

Iniekcje ciśnieniowe

Jesteśmy specjalistami w bezinwazyjnej metodzie tamowania przecieków metodą iniekcji ciśnieniowej. Jeśli nie ma przeciwwskazań technologicznych, to uporamy się z Twoim problemem szybko i bezboleśnie.

hydroizolacje

 

Wykonujemy kompleksowe izolacje przeciwwodne fundamentów, ścian, stropów, a także naprawiamy wszelkie niedociągnięcia i błędy. Rozwiązujemy problem przecieków i wilgoci w budynkach.

odwodnienia

Wiemy, jak dużym zagrożeniem dla budynków jest podmywanie fundamentów przez wody gruntowe. Dysponujemy doświadczeniem i technologią, dzięki której Twój budynek będzie bezpieczny i pozbawiony wilgoci.
ustawienia ciasteczek